دانلود اپلیکیشن دانوین

اجزای منوی اصلیخانه

در این بخش کلیه کتابهای دانوین را مشاهده می‌کنید. در صورتی که کتابی دارای برچسب “نمونه نمایشی” باشد آن کتاب نیازی به کد فعالسازی نداشته و کاملا رایگان قابل استفاده است. همچنین، در کادر جستجو میتوانید نام کتاب مدنظر خود را بنویسید تا سریعتر به کتاب دسترسی داشته باشید. دسترسی سریع به بارکدخوان نیز در کنار کادر جستجو قرار داده شده است که با کارکرد آن در بخش “بارکدخوان” در کتاب آشنا خواهید شد. برای فیلتر کردن مقطع خاص می‌توانید از فیلتر در زیر کادر جستجو استفاده کنید یا کتابهای خود را مشاهده کنید.

در این بخش مطالب، مقالات و محتوای آموزشی و مکمل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برای مشاهده یک کتاب دو حالت وجود خواهد داشت .

اگر محصولات دانوین را خریداری کرده‌اید، همراه با هر کتاب، یک کارت فعالسازی قرار دارد. پس کتاب مورد نظر را از لیست کتابها در کتابخانه پیدا کرده و پس از ورود به محتوای کتاب، روی دکمه فعالسازی بزنید. در کادر باز شده، رمز کارت فعالسازی همراه کتاب را وارد کنید. کتاب با موفقیت برای شما باز خواهد شد.

در صورتی که رمز فعا لسازی ندارید میتوانید از کتابهای رایگان در کتابخانه استفاده نمایید.

پس از ورود به هر کتاب با استفاده از کادر جستجو می‌توانید محتوای مدنظر خود را جستجو کنید. با زدن بر روی دکمه بارکدخوان، دوربین شما باز خواهد شد و می‌توانید بارکد صفحه موردعلاقه خود را اسکن کنید تا محتوای آن صفحه نمایش داده شود . همچنین میتوانید در بخش “شماره صفحه دارای QR را بنویس” مستقیما شماره صفحه موردنظر خود را که حتما دارای QR هست را تایپ کنید.

در این بخش تصاویر مرتبط با کتاب انتخابی نمایش داده می‌شود که قابلیت لایک، نشان‌گذاری، کامنت و اشتراک گذاری دارد .

در بخش ویدیویی محتوای ویدیویی مرتبط با کتاب نمایش داده می‌شود که با زدن روی هر ویدیو، جزئیات ویدیو انتخابی نمایش داده می‌شود و فایل ویدیویی قابل پخش می‌باشد. در این بخش نیز شما می‌توانید ویدیو را لایک کنید، برای خود نشانه‌گذاری کنید و یا برای آن کامنت بگذارید. همچنین درصورت نیاز می‌توانید ویدیو را دانلود کنید .

برای استفاده از واقعیت افزوده، پس از زدن روی دکمه واقعیت افزوده، )درصورت نخستین بار از شما دسترسی به دوربین را می‌خواهد( منتظر بمانید تا کتاب برای شما باز شود، سپس دوربین موبایل خود را بر روی محتوای واقعیت افزوده که در کتب دانوین بصورت کادر فیلم نشان‌گذاری شده است بگیرید، دکمه پخش بر روی موبایل شما ظاهر می‌شود، با زدن روی دکمه پخش ویدیو شروع به بارگیری می‌شود و پخش آغاز می‌شود، همچنین می‌توانید با زدن بر روی “تمام صفحه” بر روی پخش کننده فیلم، ویدیو را بصورت تمام صفحه، بدون نیاز به گرفتن بر روی کتاب مشاهده نمایید.

در این بخش فایل‌ها و مستندات مکمل محتوای درسی بصورت فایل در اختیار شما قرار خواهد گرفت که در صورت نصب نرم‌افزارهای مرتبط با نوع آن فایل می‌توانید آنها را در موبایل خود مشاهده کنید، در غیر اینصورت این فایلها قابلیت اشتراک‌گذاری به کامپیوتر شخصی یا لپ‌تاپ را داشته تا بر روی کامپیوتر از آنها استفاده کنید.

در این بخش کلیه محتوایی که در محتوای کتاب نشانگذاری (بوکمارک) کرد هاید نمایش داده خواهد شد .

در این بخش کلیه محتوایی که در محتوای کتب لایک (علامت قلب) کرد هاید نمایش داده خواهد شد .

در این بخش لیست فعالیت‌های شما همراه با تاریخ و ساعت نمایش داده خواهد شد. در دانوین هریک از اعضا یک کد منحصربه‌فرد دارند، با اشتراکگذاری این کد و دعوت دوستان خود می‌توانید امتیازات خود را افزایش دهید. همچنین در پایین این صفحه، لیست افراد دعوت شده نمایش داده می‌شود .

در این بخش میتوانید اطلاعات خود تکمیل کنید، یا برخی از اطلاعات را ویرایش کنید.

با زدن روی این دکمه، از حساب کاربری خود خارج می‌شوید.

در این بخش می‌توانید مشکلات و سوالات خود را از دانوین بپرسید. همچنین تاریخچه پیامها نیز نمایش داده می‌شود .

برای به‌روزرسانی اپلیکیشن می‌توانید از این بخش استفاده کنید.

این بخش برای سوالات متداول و راهنمای سیستم استفاده خواهد شد.

در این بخش درباره دانوین را می‌توانید ببینید.

در این بخش می‌توانید اپلیکیشن را با دیگران به اشتراک بگذارید.